Kursu ciąg dalszy

Jednak zdecydowałem się „dociągnąć” do 15 odcinków. 7.06 zrobiłem artykuł uzupełniający  Filozofia pracy z programem, a 9.06 (wczoraj) skończyłem odc. 11 kursu „Zabawa z tekstem” o tworzeniu napisów. Jeszcze dziś szukałem pewnego rozwiązania, ale niestety – lepsi ode mnie nie wymyślili nic ponad to co napisałem więc zostawiam tekst jak jest.

Mniej więcej wiem jak to będzie wyglądać dalej – mam pomysły na dokończenie kursu, i wprawki do niego. Natomiast reszta – jest sprawa otwartą. Przestałem już przeczesywać internet w poszukiwaniu samouczków – mam zebrane materiały, a na forum do którego niedawno się przyłączyłem są bardzo pomocne osoby. Zostaje tylko pracować dalej i zdobywać z pomocą innych wiedzę.

Docelowo chcę żeby mój blog miał charakter strony  (bo nie ma polskiej strony PhotoImpacta, a forum wymaga rejestracji). Byłoby bardzo fajnie gdyby więcej osób wciągnęło się w zabawę PhotoImpactem i dołączyło do forum Dziadka Janka ale najpierw muszą tego PhotoImpacta znaleźć opisanego po polsku.

Chcę tez poinformować że ten mój blog będzie miał średnio 1-2 wpisy na tydzień, więc żeby nie marnować czasu na bezowocne zaglądanie – można go zaprenumerować – wystarczy kliknąć w pomarańczowy przycisk w prawym górnym rogu strony.

Się rozpisałem 😉

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: